Trénuj podle svých potřeb

Otevírací doba

Veřejná otevírací doba

zima 2017

Po - Pá     15:00 - cca 20:00

                            (viz níže)

Vlastní klíč

všední dny v čase:

Po - Pá    7:00 - 21:00

VIP - Klíč a čip

nepřetržitě 

Po - Ne     0:00 - 24:00

Trénuj podle svých potřeb

Výjimečnost a komfort naší lezecké stěny KOTELNA spočívá v možnosti trénovat naprosto kdykoliv.

Vlastní klíč

Pořídíte-li si vlastní klíč, nejste odkázáni na otevírací hodiny a můžete si chodit trénovat kdokoliv ve všední dny od 7.00 do 21.00
Konkrétně to znamená, že i mimo dobu pravidelného provozu, kdy je otevřenío pro veřejnost, si může sportovec / lezec kdykoli během celého všedního dne přijít zasportovat ( v čase od rána do večera) a individuálně si zatrénovat díky předplacenému (osobnímu) klíči od vstupu do KOTELNY .

VIP vstup s čipem

Skutečně exkluzivní, a proto i nejdražší možností, je pořídit si ke klíči ještě bezpečnostní čip, a navštěvovat tak tréninkové centrum naprosto libovolně, tedy i v době, kdy je celá budova zakódována. Klidně i v v neděli v deset hodin večer.
Tato možnost je přednostně určen pro brněnské výkonnostní lezce, reprezentanty a tréninkové nadšence, kteří dodržují přesné tréninkové plány a nezřídka se podřizují i dvoufázovému dennímu tréninku. Tato varianta spočívá v přístupu do centra i v době, kdy je celá multifunkční budova kde KOTELNA sídlí zakódována bezpečnostním systémem. Tedy v jakoukoli denní a i noční dobu, o sobotách, nedělích a i o svátcích. Kdykoli kdy je potřeba, 24 hodin denně (např. i ve 23:30h. v létě kdy jsou venku velká vedra a nedá se nikde pořádně lézt).

Upozornění

Klíče a bezpečnostní čipy jsou nepřenosné. Na stěnu můžete vzít svého kamaráda/ kamarádku a ručíte za to, že tento zaplatí jako za normální vstup. V případě, že mají oba manželé/snoubenci koupený svůj klíč a jeden čip, tento si mohou půjčovat. Žádné jiné půjčování čipu nebo klíče není možné!n Každé použití - předání druhé osobě bude považováno za vážné porušení pravidel a provozního řádu KOTELNA boulder club z.s. a čip / klíč bude jeho majiteli bez náhrady okamžitě odebrán (jde v podstatě o podvod). Za čip a klíč odpovídá jeho plátce!

POZOR! malá změna v otevírací době na Kotelně. Od 25.3.2017 bude z technických důvodů Kotelna otevřena pro veřejnost po - pá od 15:00 do cca 20:00 s tím, že na stěně nebude pravidelná obsluha a návštěvník bude platit (po zapsání do knihy) přímo do kasy.

PROSÍME všechny návštěvníky, kteří budou odcházet v po - pá po 19:00 hodině, aby po sobě zhasnuli světlo a zavřeli okna..

PROSÍME všechny lezce - majitele klíčů/čipů kteří budou odcházet poslední v po - pá po 20:00 h. a později, o uzamčení stěny (zhasnutí, zavření vody a oken).

DĚKUJEME za pochopení a za spolupráci!